Категорії
Акції
Ми Вконтакті
 
Ми на Facebook
Мы на facebook
 

 

Оприскувачі гідравлічні
Відображати:
Сортування
Обприскувач гідравлічний Кварц-ПРОФІ ОГ-112П-00 12 л
Обприскувач призначений для хімічної боротьби з шкідниками і хворобами садів, виноградників, овоч..
610.00 грн.

Обприскувач гідравлічний купити в Україні

Сучасні пристосування для проведення обприскування, профілактичної обробки і знищення шкідників на садових ділянках дозволяють в рази заощадити час і поліпшити якість садових робіт. Завдяки зручним і ергономічним інструментам, доглядати за садом і городом стало набагато простіше і приємніше. Так, у садівників популярними стали обприскувачі, які можна назвати бюджетної, але дуже практичною технікою. Ціна гідравлічного обприскувача дозволяє придбати його кожному, у кого є свій земельну ділянку.

За допомогою садового обприскувача можна проводити великий спектр робіт: від звичайного зволоження рослини до їх хімічної обробки і знищення шкідників. Такими інструментами зручно користуватися при митті вікон і в інших побутових роботах. Він розпорошує будь-які види рідини - як звичайну воду, так і хімічні розчини і добрива. Робота гідравлічного обприскувача заснована на дії поршневої системи: під дією насоса робоча рідина надходить з резервуара по шлангу до факела. Для безперебійної роботи обладнання необхідно робити по 20-30 підкачок.

Розпилення проводиться струменем або туманом, і в більшості конструкцій регулюється залежно від виконуваних робіт. Конструкція обприскувача включає шток-поршень, циліндр, кільця ущільнювачів, клапани, подовжувач, розпилювач, корпус. Щоб рідина безперешкодно проходила, необхідно періодично перевіряти інструмент на предмет засмічень, а саму рідину рекомендується профільтрувати.

Обприскувач гідравлічного типу вважається більш безпечним порівняно з помповим, але в зручності злегка поступається іншим моделям. Нагнітання тиску відбувається тільки в колбі а не у всьому резервуарі. Якщо через підвищеного тиску або з інших причин трапляється поломка, то отрутохімікати та розчини з добривами не розтікається, а залишаються в резервуарі. Втім, він відмінно справляється з будь-якими видами садових робіт, а для догляду за кімнатними квітами або рослинами в оранжереї підходить просто ідеально.

При виборі інструмента необхідно звертати увагу на його технічні характеристики, місткість і обсяг, систему транспортування, довжину шланга. Серед усіх представлених на ринку моделей важливо підібрати ту, яка максимально повно задовольнить ваші потреби і дозволить працювати на ділянці з максимальною ефективністю. Купити обприскувач гідравлічний в Україні пропонує магазин Велес. Тут представлений великий вибір різних моделей і великий діапазон цін.

Розробка і просування сайта - "Студія "Медіарт". Здесь можно дешево заказать хороший сайт
Велес - товари для садівництва та ковані меблі © 2018
Велес - товары для садоводства, Украина, (097) 457 39 73
Google+