Категорії
Акції
Ми Вконтакті
 
Ми на Facebook
Мы на facebook
 

 

Оприскувачі пневматичні
Відображати:
Сортування

Купити обприскувач пневматичний в Україні

Садівничу галузь, як і всі інші, не обійшла стороною технічний прогрес. Завдяки цьому, на ринку з'явилася велика різноманітність спеціалізованих інструментів і установок, які в рази спрощують садівникам роботу на дільницях. Крім того, професійна і вдосконалена техніка покращує якість виконуваних робіт. Прикладом такої корисної техніки є пневматичний обприскувач.

Обприскувачі садові призначені для використання на невеликих за площею городніх і садових ділянках. З їх допомогою здійснюється розпорошення будь-яких рідин. Будь садівник добре розуміє цінність і користь такого пристосування, і вже з першого застосування здатний оцінити масу його переваг.

Щоб техніка служила довго і приносила максимум користі, важливо правильно підібрати модель і врахувати ряд технічних параметрів, які визначають продуктивність роботи пневматичного обприскувача. Ціна обприскувача пневматичного теж залежить від набору технічних параметрів і варіюється в широкому діапазоні.

Сфера використання садових обприскувачів пневматичного типу дуже широка. Проведення сільськогосподарських робіт на фермерських територіях, в теплицях, на садових і дачних ділянках. Він розпорошує звичайну воду, розчини з добривами або інші рідини на певній площі. Використання обприскувачів подібного типу дуже зручно і в домашніх умовах: з їх допомогою можна обприскувати домашні рослини. Крім того, пневматичними обприскувачами можна користуватися і в побутових умовах при проведенні дезінсекції та дезінфікуючих робіт.

Принцип дії пневматичних обприскувачів заснований на подачі стисненого повітря, тиск нагнітається за допомогою поршня. Залежно від особливостей конструкції, рідина виділяється у вигляді туману або струменя, факел також регулювати залежно від проведених робіт. Обприскувати інструменти можна зафіксувати на плечі або тримати в руках завдяки ергономічному дизайну.

За якими цінами можна купити обприскувач пневматичний в Україні, ви можете дізнатися в каталозі на сайті компанії Велес. Тут представлена ​​якісна, універсальна і проста в експлуатації садова техніка за доступними цінами, яка стане надійним помічником для кожного садівника.

Розробка і просування сайта - "Студія "Медіарт". Здесь можно дешево заказать хороший сайт
Велес - товари для садівництва та ковані меблі © 2018
Велес - товары для садоводства, Украина, (097) 457 39 73
Google+