Категорії
Акції
Ми Вконтакті
 
Ми на Facebook
Мы на facebook
 

 

Фільтр товарів
  • Ціна
Оприскувачі, лійки
Відображати:
Сортування

Купити для поливу лійку або обприскувач дешево

Гарний, акуратний садову ділянку завжди радує око. В кінці сезону приємно збирати багатий урожай ягід, фруктів і овочів. Але декоративним рослинам і всім господарським культурам потрібен регулярний догляд: полив, прополка, обприскування, знищення шкідників, підживлення і т.д. Для полегшення робіт на садових і городніх ділянках використовується спеціальний інвентар, незважаючи на те, що багато чого доводиться виконувати вручну. Інтернет-магазин Велес пропонує за прийнятними цінами купити лійку для поливу, обприскувачі, шланги та іншої садовий інвентар.

Обприскувач - це універсальні інструменти, які використовуються для профілактичної обробки, зволоження, знищення комах і шкідників у саду і на городі. Старий метод обприскування за допомогою віника і відра з рідиною пішов у минуле, а робота з отрутохімікатами і розчинами з добривами стала більш безпечною. Сьогодні купити обприскувач в Україні нескладно, потрібно тільки правильно підібрати інструмент відповідно до його технічними характеристиками і продуктивністю. У таких інструментах дуже важливо їх функціональність, зручність у використанні, місткість і безпеку при роботі.

Перш, ніж купити обприскувач в інтернет-магазині, зверніть увагу на те, що вони діляться на пневматичні, гідравлічні, електричні та бензинові. Гідравлічні і помпові пристрої підходять для роботи на невеликих ділянках, а великі території краще обробляти електричними і бензиновими інструментами, які характеризуються високою продуктивністю. Великі за обсягом обприскувачі комплектуються спеціальної ранцевою системою для зручності перенесення на ділянці. Великою перевагою деяких конструкцій є наявність в них телескопічної штанги, що дозволяє обробляти високі дерева. Для квітів і невеликих чагарників можна дешево купити лійку.

На кожен обприскувач ціна визначається в залежності від його типу і конструкції. Компанія Велес пропонує купити садово-городній інвентар для заміни ручної праці автоматизованими пристосуваннями. В асортименті є за доступною ціною лійки з різним об'ємом, обприскувачі з екологічно безпечних матеріалів для роботи з будь-якими видами рідин. У продажу є запчастини до садово-городніх інструментів і всі необхідні комплектуючі.

Розробка і просування сайта - "Студія "Медіарт". Здесь можно дешево заказать хороший сайт
Велес - товари для садівництва та ковані меблі © 2017
Велес - товары для садоводства, Украина, (097) 457 39 73
Google+