Категорії
Акції
Ми Вконтакті
 
Ми на Facebook
Мы на facebook
 

 

Сітка шпалерна
Відображати:
Сортування
Сітка Шпалерна (фасована) 1,7*10
Характеристики: Висока міцність дозволяє витримувати сильні пориви вітру. Розмір 15*15, Ш..
60.00 грн.

Шпалерна сітка для огірків і витких рослин купити в Україні

Оптимальні умови для вертикального росту необхідні багатьом видам рослин - листяним, плодовим і, зрозуміло, в першу чергу - рослинам з роду ліан. Вертикальної підтримки вимагають виноград, красиві квітучі рослини. Потребують в ній і культури, що мають тендітні стебла і важкі плоди, такі як огірки, горошок, перець болгарський, помідори. Пропонована житомирським магазином «Велес» сітка шпалерна (ціна цього виробу знаходиться на приємно низькому рівні) не тільки знижує потребу в посівних землях, але і дозволяє розміщувати рослини на ділянці найбільш компактно, а значить, ефективно, сприяючи економії садового простору. У нашому фінансово вигідному магазині реалізуються товари чудової якості, і сітка шпалерна представлена ​​в каталозі безліччю різновидів. Якщо для вас набула актуальності сітка шпалерна для огірків, купити в Україні її можна на вигідних умовах - саме такий варіант пропонує своїм клієнтам Інтернет-магазин «Велес».

Вигоди від застосування шпалерної сітки

Крім економії простору, шпалерная сітка для огірків, ціна якої вражаюче доступна для багатьох садівників, полегшує догляд за рослинами. Завдяки її застосуванню в процесі поливу до мінімальних значень знижується ризик загнивання плодів і листя. Інтенсивність збільшення врожаю завдяки цьому виробу відстежується значно простіше. Набагато менше клопоту доставляє і збір урожаю. Оскільки кучеряве по сітці гілки кущів проглядаються ідеально, помітити знову з'являються плоди не складає труднощів. Застосування сітки спрощує догляд не лише за огірками, а й за іншими садовими рослинами.

Зручна шпалерная сітка для витких рослин, купити яку в магазині «Велес» можна дешево, покращує умови розвитку садових культур: рівномірно прогріваються сонцем плоди достигають набагато швидше. Крім того, застосування сітки виключає псування рослин комахами, а також виникнення гнильних процесів, що є наслідком підвищеної вологості грунту. Всім кому необхідна сітка шпалерна огіркова, купити в Україні цей актуальний товар можуть без проблем. Магазин «Велес» пропонує садівникам і власникам присадибних ділянок придбати її за вигідною ціною, при цьому доставка буде здійснена за зручним для клієнта варіанту.

Розробка і просування сайта - "Студія "Медіарт". Здесь можно дешево заказать хороший сайт
Велес - товари для садівництва та ковані меблі © 2017
Велес - товары для садоводства, Украина, (097) 457 39 73
Google+