Категорії
Акції
Ми Вконтакті
 
Ми на Facebook
Мы на facebook
 

 

Захист від шкідників
Відображати:
Сортування
Ато "Жук" 3 +10 (стимулятор)
АТО Жук 3 мл на 2 сотки - високоефективний комбінований контактно-системний інсектицид з прилипат..
11.00 грн.
Антимоскітні свічки виготовлені з високоякісного матеріалу. Через 30 хвилин після початку горіння..
26.00 грн.
Час горіння - не менше 3 годин Свічка в алюмінівій гільзі. В упаковці - 6 шт ..
20.00 грн.
Селест Топ 100мл
Селест Топ, 100 мл - комбінований, що инсекто-фунгицидный, що протравлює для захисту картоплі і п..
70.00 грн.
Фарба " Мічуринка -2" 2,8 кг
Готова Фарба садова для дерев "Мичуринка-2" призначена для фарбування стволів кущів і дерев (плод..
70.00 грн.

Засоби боротьби з комахами і гризунами - інтернет-магазин засобів від комах

Сучасні засоби боротьби з комахами і гризунами характеризуються підвищеною ефективністю і гарантованою безпекою по відношенню до людей, що є головним чинником для подібних засобів. Завдяки інноваційним технологіям продукція для дезінсекції володіє і масою привабливих властивостей, таких як ароматизація і проста експлуатація, що не викликає ніякого дискомфорту.

Як вибрати засоби боротьби з комахами і гризунами

Компанія «Велес» пропонує купити засоби від комах і гризунів для ефективного знищення та запобігання повторного появи шкідників, що доставляють незручності і є рознощиками інфекції.

Перед тим, як купити засоби для боротьби з комахами необхідно визначиться з конкретним завданням, тим самим, підібравши, більш оптимальний варіант для індивідуальних потреб:

  • Оперативне одноразове знищення увазі обробку певних зон протягом одного дня аерозольними інсектицидами. Дієве та швидкий засіб, але в силу особливого складу рекомендує на час робіт обмежити перебування людей в приміщенні, так може спровокувати отруєння парами.
  • Бажаючи придбати засоби захисту від комах для регулярної обробки в кімнатах, без обмеження перебування людей, варто звернути увагу інсектицидні гелі, порошки або олівці, що характеризуються високою ефективністю і дієвістю на тривалий час. Для більшості комах, таких як комарі, мухи і бджоли незамінні фумігатори, що функціонують на спеціальних пластинах або рідких складах.
  • У профілактичних цілях або при одиничної «живності» найкраще придбати засоби від комах, представлені клейкими пастками, отруєними принадами або ультразвуковими приладами, які є раціональним і безпечним засобом для жителів.

«Велес» - інтернет-магазин, де кошти від комах і гризунів представлені в самих різних форматах з достовірною інформацією про кожному продукті. Завдяки цьому клієнти, грунтуючись на особистих потребах, зможуть з легкістю підібрати безпечне ефективний засіб, що дозволяє позбавиться від шкідників не на шкоду здоров'ю.

Купуючи у нас кошти від гризунів і комах ціна, запропонована в каталогах, приємно порадує, так само як і широкий вибір. Захист від комах купити в Україні можна не виходячи з дому. Досить відвідати магазин коштів від комах і гризунів «Велес» та оформити своє замовлення.

Пропонуємо також добрива для квітів.

Розробка і просування сайта - "Студія "Медіарт". Здесь можно дешево заказать хороший сайт
Велес - товари для садівництва та ковані меблі © 2017
Велес - товары для садоводства, Украина, (097) 457 39 73
Google+